הוצאת אישור קנאביס רפואי

אנשים רבים כיום סובלים מכאבים ומחלות שפתרונות מסורתיים לא מביאים להם מזור. עבור האנשים הללו ישנה דרך טבעית ומוכחת רפואית להפחית כאבים ואי נוחות פיזית והיא שימוש בקנאביס רפואי. בניגוד לתרופות, הדרך לקבלת אישור קנאביס רפואי היא לא ישרה. אם אתם תוהים איך מוציאים אישור קנאביס רפואי, חשוב שתדעו כיצד לעשות זאת בצינורות המקובלים ודרך מומחים בתחום בלבד.

האם אתם זכאיים להוציא אישור קנאביס רפואי?

לפני שאתם מגישים בקשה לקנאביס רפואי, אתם צריכים לקבל אישור זכאות לכך. לא כל בעיה רפואית ומחלה מזכה בהיתר לקנאביס רפואי. כדי לקבל אישור עבור הוצאת קנאביס רפואי, עליכם להראות ששימוש בתרופות קונבנציונליות לא מקל עליכם.

לכן, השלב הראשון בדרך לקבלת אישור קנאביס רפואי היא בדיקה שתראה שאתם אכן זקוקים לפתרון הזה.

מציאת רופא להוצאת מרשם

כאמור, כדי להוציא אישור לקבלת קנאביס רפואי, אתם צריכים לעבור אבחון מקצועי. ממש כמו עם תרופות מרשם, רופא מוסמך בלבד הוא זה שיכול להעניק לכם אישור לקבלת קנאביס. כיום, על מנת לקבל אישור שכזה, יש לבדוק אם יש לכם כאב עצבי או כאב כרוני שדורש טיפול לא מסורתי.

אם נמצאתם מתאימים לקבלת המרשם, ניתן יהיה לרשום לכם קנאביס רפואי עבור הכאבים או המחלה שאתם סובלים ממנה. בעבר, היה צריך לחכות חצי שנה לפחות כדי לקבל אישור כזה, אך נוהל 106 החדש שינה את פני התמונה.

אם אובחנתם כסובלים מכאבים כרוניים וממחלות שלא מסתייעות בטיפולים מסורתיים, תוכלו לקבל אישור לשימוש בקנאביס רפואי ללא המתנה.

מלבד זאת, תוכלו לרכוש את הצמח הרפואי בבית המרקחת הקרוב לביתכם ולא להתאמץ כדי להגיע למקומות מרוחקים. 

על מנת לקבל את האישור הזה, עליכם לעבור בצינורות המקובלים – כלומר להיבדק אצל רופא מוסמך וכזה שיש לו אישור להעניק מרשמים לקנאביס רפואי על פי חוק.

ד"ר אורנה לנדאו דה-שליט: הוצאת אישור קנאביס רפואי

כל מי שסובל מכאבים כרוניים, כתוצאה מבעיה עצבית או מחלה, יודע כיצד הם משבשים את השגרה היומית; חוסר שינה, התקפי כאב לא צפויים וחוסר תיאבון הם רק חלק מהתסמינים המגבילים של הגורמים הללו.

בתחום רפואת הכאב ישנה התמקדות בכאבים כרוניים ובמקורם. מטבעם, כאבים כרוניים אינם חולפים מעצמם ודורשים טיפול מקצועי. ד"ר אורנה לנדאו דה-שליט, רופאת כאב מקצועית, בוגרת אוניברסיטת ג'נבה בשוויץ, מעניקה טיפול לסובלים מכאבים מזה מספר שנים.

כחלק מתפקידה, ד"ר דה-שליט מאבחנת את מקור הכאבים כדי לבחון אם הם כרוניים או אקוטיים. במקרים שבהם יש צורך בקנאביס רפואי, ד"ר דה-שליט מוסמכת לטפל בכאבים באמצעות הצמח הרפואי. למעשה, ד"ר דה-שליט היא אחד מ-95 רופאים בישראל שמוסמכים להעניק רישיון לקנאביס רפואי.

אם אתם סובלים מכאבים ומחלות מגבילות ותרופות מסורתיות לא עוזרות לכם, אין סיבה שתמשיכו לסבול. קבלת אישור קנאביס רפואי היא פשוטה כיום לעומת העבר, ועם רופאת כאב מקצועית לצידכם, תוכלו לקבל אישור כזה במהרה וליהנות מימים ללא כאבים.

דילוג לתוכן